• Informace z úřadu pro občany
  Informace z úřadu pro občany

  My zaměstnanci městského úřadu v Holicích se snažíme zveřejnit co nejvíce informací, které vám usnadní vyřizování vašich úředních záležitostí. Jsme zde pro vás.

 • Vítejte ve městě Holice
  Vítejte ve městě Holice

  Město Holice je přirozeným centrem východní části okresu Pardubice. Nalézá se při hlavní silnici mezi Hradcem Králové a Svitavami.

 • Holice, místo pro vaše podnikání
  Holice, místo pro vaše podnikání

  Nízké provozní náklady, vysoká míra lidí v produktivním věku, blízkost větších měst a dopravní dostupnost jsou šancí pro vaše úspěšné podnikání v Holicích.

 • Informace pro rodiče a děti
  Informace pro rodiče a děti

  V sekci pro děti a mládež naleznete informace databázi škol na území Holic, jak trávit čas a zaměříme se také na současné problémy mladé generace.

 • Hledáte zábavu v Holicích?
  Hledáte zábavu v Holicích?

  Navštivte muzeum Dr. Emila Holuba, nebo si vyberte některé atraktivní tipy na výlet do okolí. Holicko je klidné a bezpečné místo pro váš odpočinek.

Konkurs na pracovní místo ŘEDITELE/LKY školní jídelny Holice

Rada města Holic v souladu se Zákonem Č. 561/2004 Sb., O předškolním, Základním, Středním, vyšším Odborněm a jiném vzdělávání (školský Zákon), ve Znění pozdějších předpisů, a vyhláškou Č. 54/2005 Sb., O náležitostech konkursního řízení a konkursních komisích vyhlašuje KONKURS na pracovní místo ŘEDITELE/ŘEDITELKY Školní jídelny Holice
 
Předpokládaný nástup na pracovní místo - 1. srpna 2018
Podrobnosti na úřední desce
Naposledy změněno %PM, %10 %569 %2018 %14:%dub

reklama01reklama03reklama04reklama05reklama06epusa1ds