• Informace z úřadu pro občany
  Informace z úřadu pro občany

  My zaměstnanci městského úřadu v Holicích se snažíme zveřejnit co nejvíce informací, které vám usnadní vyřizování vašich úředních záležitostí. Jsme zde pro vás.

 • Vítejte ve městě Holice
  Vítejte ve městě Holice

  Město Holice je přirozeným centrem východní části okresu Pardubice. Nalézá se při hlavní silnici mezi Hradcem Králové a Svitavami.

 • Holice, místo pro vaše podnikání
  Holice, místo pro vaše podnikání

  Nízké provozní náklady, vysoká míra lidí v produktivním věku, blízkost větších měst a dopravní dostupnost jsou šancí pro vaše úspěšné podnikání v Holicích.

 • Informace pro rodiče a děti
  Informace pro rodiče a děti

  V sekci pro děti a mládež naleznete informace databázi škol na území Holic, jak trávit čas a zaměříme se také na současné problémy mladé generace.

 • Hledáte zábavu v Holicích?
  Hledáte zábavu v Holicích?

  Navštivte muzeum Dr. Emila Holuba, nebo si vyberte některé atraktivní tipy na výlet do okolí. Holicko je klidné a bezpečné místo pro váš odpočinek.

Základní škola Holice, Holubova 47

Základní škola Holice, Holubova 47, je školské zařízení, jehož zřizovatelem je Město Holice. Poskytuje základní vzdělávání. V souladu se školním vzdělávacím programem, jehož název zní: „Ne pro školu, ale pro život se učíme.“, rozvíjí škola znalosti, dovednosti, návyky a postoje žáků tak, aby byly využitelné v učení i v životě a umožnili dětem efektivně a odpovídajícím způsobem jednat v různých situacích.

Veškeré aktuální informace o naší škole najdete na www.zsholubova.cz.

Naposledy změněno středa, 14 květen 2014 10:31
Facebook

reklama01reklama03reklama04reklama05reklama06epusa1ds