• Informace z úřadu pro občany
  Informace z úřadu pro občany

  My zaměstnanci městského úřadu v Holicích se snažíme zveřejnit co nejvíce informací, které vám usnadní vyřizování vašich úředních záležitostí. Jsme zde pro vás.

 • Vítejte ve městě Holice
  Vítejte ve městě Holice

  Město Holice je přirozeným centrem východní části okresu Pardubice. Nalézá se při hlavní silnici mezi Hradcem Králové a Svitavami.

 • Holice, místo pro vaše podnikání
  Holice, místo pro vaše podnikání

  Nízké provozní náklady, vysoká míra lidí v produktivním věku, blízkost větších měst a dopravní dostupnost jsou šancí pro vaše úspěšné podnikání v Holicích.

 • Informace pro rodiče a děti
  Informace pro rodiče a děti

  V sekci pro děti a mládež naleznete informace databázi škol na území Holic, jak trávit čas a zaměříme se také na současné problémy mladé generace.

 • Hledáte zábavu v Holicích?
  Hledáte zábavu v Holicích?

  Navštivte muzeum Dr. Emila Holuba, nebo si vyberte některé atraktivní tipy na výlet do okolí. Holicko je klidné a bezpečné místo pro váš odpočinek.

Nudí se Vaše dítě ? Najděte jim zábavu.

Výlety - zábava - pobyty - dovolená- ubytování.

Chcete něco podniknout s Vašimi dětmi a váháte, zda navštívit muzeum, kino, divadlo, zámek nebo jít třeba do ZOO, na koupaliště, do galerie, vybrat aquapark, lanové centrum nebo kam s dětmi vyrazit na výlet ?
Portál www.cestujsdetmi.cz je ucelená nabídka mnoha tipů a podnětů, jak příjemně a plnohodnotně trávit volný čas s dětmi. Naše pestrá nabídka zahrnuje nepřeberné množství volnočasových aktivit z různých oblastí, vhodných pro děti, jako jsou historie, kultura, sport nebo příroda. Mají snad Vaše děti rády aquapark, bazén, kino nebo by s Vámi rády podnikly zajímavý výlet? Nechte se inspirovat a třeba zažijete společně chvíle plné pohody, legrace a porozumění. Vaše společné zážitky si děti uloží do paměti jako krásné vzpomínky z dětství, kterými se po letech pobaví celá rodina.
Portál nabízí mnoho kategorií ubytování ( podle Vaší obliby a možností ), ze kterých můžete při svých výletech a cestách za poznáním vybírat. Všechna ubytovací zařízení jsou připravena přijmout děti a poskytnout jim něco navíc pro jejich spokojený pobyt. Záleží pouze na Vás, zda preferujete luxusnější ubytování a tudíž Vám nabídneme hotel, penzion nebo apartmán. Pokud dáváte přednost spojení s přírodou, je naše nabídka pro Vás chalupa, kemp, farma nebo statek. Pro náročné klienty zde máme na výběr lázně nebo ubytování na zámku.
Děti milují všechny aktivity, které je vytrhnou z nudy všedního dne. Každý rodič zná své děti a tudíž respektujme jejich pocity, schopnosti, dovednosti a záliby a snažme se jim vyjít vstříc. Občas má každé dítě rádo překvapení, proto vybírejme takové, které bude vhodné právě pro Vaše děti. Máte-li doma aktivního syna - bude se mu líbit lanové centrum v korunách stromů, máte-li doma dceru, která si hraje s panenkami - potěší ji výstava hraček, mají Vaše děti rády vodu - zkuste koupaliště, aqupark nebo bazén. Zajímá Vaši rodinu historie nebo příroda - zjistěte si, který zámek, hrad, skanzen, památky Unesco nebo ZOO je ve Vaší blízkosti nebo kde jste ještě nebyli a podnikněte výlet.
Součástí každé prezentace je internetový odkaz na  www.idos.cz  - přehled jízdních řádů pro Vaše cesty, přímý kontakt na vybraný objekt a poptávkový formulář.

Zdroj: portál Cestujsdětmi.cz

Naposledy změněno pondělí, 20 prosinec 2010 20:33
Facebook

reklama01reklama03reklama04reklama05reklama06epusa1ds