• Informace z úřadu pro občany
  Informace z úřadu pro občany

  My zaměstnanci městského úřadu v Holicích se snažíme zveřejnit co nejvíce informací, které vám usnadní vyřizování vašich úředních záležitostí. Jsme zde pro vás.

 • Vítejte ve městě Holice
  Vítejte ve městě Holice

  Město Holice je přirozeným centrem východní části okresu Pardubice. Nalézá se při hlavní silnici mezi Hradcem Králové a Svitavami.

 • Holice, místo pro vaše podnikání
  Holice, místo pro vaše podnikání

  Nízké provozní náklady, vysoká míra lidí v produktivním věku, blízkost větších měst a dopravní dostupnost jsou šancí pro vaše úspěšné podnikání v Holicích.

 • Informace pro rodiče a děti
  Informace pro rodiče a děti

  V sekci pro děti a mládež naleznete informace databázi škol na území Holic, jak trávit čas a zaměříme se také na současné problémy mladé generace.

 • Hledáte zábavu v Holicích?
  Hledáte zábavu v Holicích?

  Navštivte muzeum Dr. Emila Holuba, nebo si vyberte některé atraktivní tipy na výlet do okolí. Holicko je klidné a bezpečné místo pro váš odpočinek.

Drogám stop!

Policie ČR vnímá drogovou problematiku jako velmi závažnou.

I v této souvislosti se Policie ČR Středočeského kraje snaží úzce spolupracovat s veřejností a maximálně tak eliminovat a potírat tento nebezpečný společenský jev. Taková trestná činnost na sebe váže další společensky nebezpečné jednání v podobě různých krádeží, loupeží, vražd, řízení motorových vozidel pod vlivem návykových látek a podobně. Vzhledem k tomu, že chceme občany co možná nejvíce ochránit od nebezpečí, které s sebou drogová problematika přináší, přichází středočeské Krajské ředitelství Policie ČR s konkrétní nabídkou spolupráce s veřejností.

Občanům je již nyní k dispozici telefonní číslo 974 861 717 a E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., na kterých mohou i anonymně oznámit podezření či jakoukoliv skutečnost o výrobcích a distributorech drog, aniž by se tito oznamovatelé museli dostavit na polici. Anonymita je zaručena, ovšem kdo by chtěl uvést své jméno, případně s policií v tomto duchu dále spolupracovat, tuto skutečnost jen vítáme.

Věřme, že společným úsilím dosáhneme výrazných úspěchů na tomto našem společném „bitevním poli“.

zdroj: Policie ČR, Středočeský kraj, http://www.policie.cz/

Naposledy změněno pondělí, 20 prosinec 2010 07:01
Facebook

reklama01reklama03reklama04reklama05reklama06epusa1ds