• Informace z úřadu pro občany
  Informace z úřadu pro občany

  My zaměstnanci městského úřadu v Holicích se snažíme zveřejnit co nejvíce informací, které vám usnadní vyřizování vašich úředních záležitostí. Jsme zde pro vás.

 • Vítejte ve městě Holice
  Vítejte ve městě Holice

  Město Holice je přirozeným centrem východní části okresu Pardubice. Nalézá se při hlavní silnici mezi Hradcem Králové a Svitavami.

 • Holice, místo pro vaše podnikání
  Holice, místo pro vaše podnikání

  Nízké provozní náklady, vysoká míra lidí v produktivním věku, blízkost větších měst a dopravní dostupnost jsou šancí pro vaše úspěšné podnikání v Holicích.

 • Informace pro rodiče a děti
  Informace pro rodiče a děti

  V sekci pro děti a mládež naleznete informace databázi škol na území Holic, jak trávit čas a zaměříme se také na současné problémy mladé generace.

 • Hledáte zábavu v Holicích?
  Hledáte zábavu v Holicích?

  Navštivte muzeum Dr. Emila Holuba, nebo si vyberte některé atraktivní tipy na výlet do okolí. Holicko je klidné a bezpečné místo pro váš odpočinek.

Možnost zveřejnění informace o vaší firmě na stránkách města

Na webových stránkách města Holic je umístěn Katalog firem - seznam podnikatelů, živnostníků, firem, zařízení a institucí nacházející se ve městě a okolních obcích.
Zveřejnění v Katalogu firem je zdarma.
 
Nově můžete vložit vaší firmu do katalogu vyplněním formuláře přímo na stránkách města. Formulář vyplňte a odešlete. Po schválení administrátorem bude záznam zveřejněn v katalogu.
 
Rádi bychom udrželi katalog aktuální. Pokud potřebujete provést úpravu v údajích už zveřejněných, pište na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Uvítáme i upozornění na změny a zrušení provozoven.
 
Naposledy změněno úterý, 21 listopad 2017 11:52
Facebook

reklama01reklama03reklama04reklama05reklama06epusa1ds