• Informace z úřadu pro občany
  Informace z úřadu pro občany

  My zaměstnanci městského úřadu v Holicích se snažíme zveřejnit co nejvíce informací, které vám usnadní vyřizování vašich úředních záležitostí. Jsme zde pro vás.

 • Vítejte ve městě Holice
  Vítejte ve městě Holice

  Město Holice je přirozeným centrem východní části okresu Pardubice. Nalézá se při hlavní silnici mezi Hradcem Králové a Svitavami.

 • Holice, místo pro vaše podnikání
  Holice, místo pro vaše podnikání

  Nízké provozní náklady, vysoká míra lidí v produktivním věku, blízkost větších měst a dopravní dostupnost jsou šancí pro vaše úspěšné podnikání v Holicích.

 • Informace pro rodiče a děti
  Informace pro rodiče a děti

  V sekci pro děti a mládež naleznete informace databázi škol na území Holic, jak trávit čas a zaměříme se také na současné problémy mladé generace.

 • Hledáte zábavu v Holicích?
  Hledáte zábavu v Holicích?

  Navštivte muzeum Dr. Emila Holuba, nebo si vyberte některé atraktivní tipy na výlet do okolí. Holicko je klidné a bezpečné místo pro váš odpočinek.

FIT CLUB Holice při DDM Holice

Letošní školní rok jsme opět zahájili s trénováním od poloviny září. A to již ve 4 týmech.
Nejmladší děvčata nebo-li přípravka, se seznamovala se základními kroky aerobiku a ostatní tři týmy začaly naplno jak se správnou technikou aerobiku a aerobních skoků, tak i se správným držení těla, flexibilitou a aerobními vazbami.
Na začátku letošního roku všechny tři starší týmy měly jednodenní víkendové soustředění, kde začaly nacvičovat nové choreografie. Proběhlo i jedno vystoupení na Mysliveckém plese v Ostřetíně.
Všechny tři týmy se zúčastnily devíti soutěží a to postupových soutěží Žij pohybem v Praze a Bohemia aerobic tour ve městech Nymburk, Jičín a v Kutné Hoře, kde proběhlo i finále soutěže. Dále pak pohárových soutěží Perníková kopretina a Chodovské berušky.
Nejmladší děvčata ve věku 8-10 s choreografií Včelí medvídci přivezla 3 zlaté a 3 bronzové medaile.
Mladší děvčata ve věku 11-12 let s choreografií Trhák vybojovala ze stejného počtu soutěží 2 zlaté, 2 stříbrné a 4 bronzové medaile.
Nejstarší děvčata ve věku 13-15let s choreografii Reklama získala 2 zlaté a 4 bronzové medaile a v ostatních soutěžích skončila těsně pod stupněm vítězů.
Letošní sezóna byla náročná, neboť konkurence v naší kategorii basic aerobic show je stále čím dál tím větší.
Od září budeme otevírat novou věkovou kategorii dětí - ročníky 2011-2012 - a do stávajících skupin budeme doplňovat. Bližší informace naleznete na webových stránkách www.fitclubholice.cz nebo tel. čísle 732 139 646.
Chtěla bych poděkovat DDM Holice, pod který náš club spadá, městu Holice, který nám přispívá finanční částkou a v neposlední řadě rodičům, kteří taktéž přispívají, ale hlavně jezdí s námi na soutěže a děvčatům jsou velkou oporou svým fanděním. Nakonec bych chtěla poděkovat všem dětem za jejich trpělivost a píli.

Fit club Holice přeje všem krásné a slunečné prázdniny.
Michaela Píšová

Facebook

reklama01reklama03reklama04reklama05reklama06epusa1ds