• Informace z úřadu pro občany
  Informace z úřadu pro občany

  My zaměstnanci městského úřadu v Holicích se snažíme zveřejnit co nejvíce informací, které vám usnadní vyřizování vašich úředních záležitostí. Jsme zde pro vás.

 • Vítejte ve městě Holice
  Vítejte ve městě Holice

  Město Holice je přirozeným centrem východní části okresu Pardubice. Nalézá se při hlavní silnici mezi Hradcem Králové a Svitavami.

 • Holice, místo pro vaše podnikání
  Holice, místo pro vaše podnikání

  Nízké provozní náklady, vysoká míra lidí v produktivním věku, blízkost větších měst a dopravní dostupnost jsou šancí pro vaše úspěšné podnikání v Holicích.

 • Informace pro rodiče a děti
  Informace pro rodiče a děti

  V sekci pro děti a mládež naleznete informace databázi škol na území Holic, jak trávit čas a zaměříme se také na současné problémy mladé generace.

 • Hledáte zábavu v Holicích?
  Hledáte zábavu v Holicích?

  Navštivte muzeum Dr. Emila Holuba, nebo si vyberte některé atraktivní tipy na výlet do okolí. Holicko je klidné a bezpečné místo pro váš odpočinek.

Odhalení pomníku T.G.Masaryka

autor: Lukáš Peška, Ladislav Formánek

 

Velmi pěkná publikace o návštěvě prezidenta republiky Václava Klause v Holicích a odhalení pomníku T. G. Masaryka. Popisuje první myšlenky, přípravy, výstavbu pomníku a poté vlastní návštěvu prezidenta. Kniha je uzavřena pohledem do roku 1922, kdy naše město navštívil prezident T. G. Masaryk. Publikace je k zapůjčení v Městské knihovně KD Holice.

Naposledy změněno %AM, %10 %397 %2016 %10:%srp
Facebook

reklama01reklama03reklama04reklama05reklama06epusa1ds