• Informace z úřadu pro občany
  Informace z úřadu pro občany

  My zaměstnanci městského úřadu v Holicích se snažíme zveřejnit co nejvíce informací, které vám usnadní vyřizování vašich úředních záležitostí. Jsme zde pro vás.

 • Vítejte ve městě Holice
  Vítejte ve městě Holice

  Město Holice je přirozeným centrem východní části okresu Pardubice. Nalézá se při hlavní silnici mezi Hradcem Králové a Svitavami.

 • Holice, místo pro vaše podnikání
  Holice, místo pro vaše podnikání

  Nízké provozní náklady, vysoká míra lidí v produktivním věku, blízkost větších měst a dopravní dostupnost jsou šancí pro vaše úspěšné podnikání v Holicích.

 • Informace pro rodiče a děti
  Informace pro rodiče a děti

  V sekci pro děti a mládež naleznete informace databázi škol na území Holic, jak trávit čas a zaměříme se také na současné problémy mladé generace.

 • Hledáte zábavu v Holicích?
  Hledáte zábavu v Holicích?

  Navštivte muzeum Dr. Emila Holuba, nebo si vyberte některé atraktivní tipy na výlet do okolí. Holicko je klidné a bezpečné místo pro váš odpočinek.

Tělovýchovná jednota Jiskra

TJ Jiskra Holice je nejpočetnější sportovní a tělovýchovnou jednotou v Holicích a sdružují se v ní oddíly atletiky, volejbalu, cyklistiky a turistiky, stolního tenisu, a odbor Asociace Sport pro všechny (ASPV), ve kterém působí i družstvo florbalu. TJ má téměř 350 členů, z nich největší počet sdružuje právě odbor ASPV, a to ve všech věkových kategoriích. V posledních letech se rozrůstá i oddíl stolního tenisu, který začal intenzivně pracovat na vyhledávání nových talentů pro tento sport. Tréninku dorostenecké mládeže se věnují i volejbalisté, kteří mají momentálně registrováno v soutěžích pouze družstvo žen. Cyklisté pod Klubem českých turistů naopak udržují stabilní členskou základnu z řad seniorů, přestože pořádají řadu akcí i pro mládež. Oddíl atletiky má sice jen několik členů, ale svoji činnost zaměřil především na spolupráci s holickými školami, kde se věnuje výběru a trénování talentů.

Pokud máte rádi pohyb, ať už aktivní nebo relaxační, přijďte mezi nás !!!

Sportování v naší TJ je dostupné pro každého !!

Další informace

 • Kontaktní osoba: Jan Švec
 • Funkce: Předseda
 • Telefon: .
 • Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Naposledy změněno čtvrtek, 24 únor 2011 09:01

Galerie Obrázků

Facebook

reklama01reklama03reklama04reklama05reklama06epusa1ds