• Informace z úřadu pro občany
  Informace z úřadu pro občany

  My zaměstnanci městského úřadu v Holicích se snažíme zveřejnit co nejvíce informací, které vám usnadní vyřizování vašich úředních záležitostí. Jsme zde pro vás.

 • Vítejte ve městě Holice
  Vítejte ve městě Holice

  Město Holice je přirozeným centrem východní části okresu Pardubice. Nalézá se při hlavní silnici mezi Hradcem Králové a Svitavami.

 • Holice, místo pro vaše podnikání
  Holice, místo pro vaše podnikání

  Nízké provozní náklady, vysoká míra lidí v produktivním věku, blízkost větších měst a dopravní dostupnost jsou šancí pro vaše úspěšné podnikání v Holicích.

 • Informace pro rodiče a děti
  Informace pro rodiče a děti

  V sekci pro děti a mládež naleznete informace databázi škol na území Holic, jak trávit čas a zaměříme se také na současné problémy mladé generace.

 • Hledáte zábavu v Holicích?
  Hledáte zábavu v Holicích?

  Navštivte muzeum Dr. Emila Holuba, nebo si vyberte některé atraktivní tipy na výlet do okolí. Holicko je klidné a bezpečné místo pro váš odpočinek.

Automotoklub

Automotoklub Holice byl vždy nositelem těch nejvýznamnějších událostí motokrosu jak v regionálním, národním tak mezinárodním měřítku. Po více jak pět desetiletí šíří dobré pořadatelské jméno a stál vždy v popředí hodnocení mezi nejvýznamnějšími motokrosovými závodišti. Pořádání závodů Mistrovství světa O putovní štít komunálního podniku MNV Holice v.Čechách je nezapomenutelná historie motokrosu na Poběžovické kotlině.

Na počátku novodobé historie je investice do rekonstrukce závodiště a depa závodních strojů. V novodobé historii se AMK Holice prezentuje na poli motoristickém jako pořadatel Mistrovství Světa a Evropy veteránů, Mistrovství Evropy juniorů a řadou významných národních motokrosových závodů.

Není tajemstvím, že pořádání motokrosového profesionálního MS opět klepe na dveře nedaleké budoucnosti.

Členové AMK, aktivní motokroví jezdci v Mistrovství ČR, dosáhli na nejvyšší mety ziskem dvou mistrovských titulů Michalem Votrobkem, jedním mistrovským titulem Petrem Michalcem a účastí v repre týmu České republiky při MS veteránů družstev Slávkem Brandou. Umístěním i dalších, Zdeňka Kosteleckého, Víti a Míry Marků je vždy v popředí mistrovství České republiky.

AMK Holice též disponuje základnou Hobby motokrosu . Slávek Branda, Venda Formánek, Jirka Šitina, bratři Říhové, Láďa Dvořák, Tomáš Michalec, Petr Šefranko, Franta Bezdíček a další. Jsou to ti, co šíří slávu holického hobby motokrosu a sbírají vavříny vítězství i v této disciplině.

AMK Holice je majitelem Autokempinku Hluboký, kde se odvíjí pravidelně nejenom rekreace občanů Holic a okolí, ale i společenské a sportovní akce. AMK Holice zde pořádá triatlonový závod pro děti holických škol, závod Českého poháru triatlonu mláděže, Benátskou noc a je spolupořadatelem dvou závodů Mistrovství české republiky lodních modelů a závodu specielních kol.

Další informace

 • Kontaktní osoba: Jiří Šitina
 • Funkce: Předseda
 • Telefon: 466 682 281
 • Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Naposledy změněno úterý, 22 únor 2011 14:33

Galerie Obrázků

Facebook

reklama01reklama03reklama04reklama05reklama06epusa1ds