• Informace z úřadu pro občany
  Informace z úřadu pro občany

  My zaměstnanci městského úřadu v Holicích se snažíme zveřejnit co nejvíce informací, které vám usnadní vyřizování vašich úředních záležitostí. Jsme zde pro vás.

 • Vítejte ve městě Holice
  Vítejte ve městě Holice

  Město Holice je přirozeným centrem východní části okresu Pardubice. Nalézá se při hlavní silnici mezi Hradcem Králové a Svitavami.

 • Holice, místo pro vaše podnikání
  Holice, místo pro vaše podnikání

  Nízké provozní náklady, vysoká míra lidí v produktivním věku, blízkost větších měst a dopravní dostupnost jsou šancí pro vaše úspěšné podnikání v Holicích.

 • Informace pro rodiče a děti
  Informace pro rodiče a děti

  V sekci pro děti a mládež naleznete informace databázi škol na území Holic, jak trávit čas a zaměříme se také na současné problémy mladé generace.

 • Hledáte zábavu v Holicích?
  Hledáte zábavu v Holicích?

  Navštivte muzeum Dr. Emila Holuba, nebo si vyberte některé atraktivní tipy na výlet do okolí. Holicko je klidné a bezpečné místo pro váš odpočinek.

ZÁSTĚRA Jiří

* 9. listopadu 1913 ve Skutči, † 15. srpna 1983 v Holicích reprezentant v kopané, levý obránce, hrál v Pardubicích, od roku 1943 za Spartu Praha, v letech 1946 – 1948 v reprezentaci ČSR, počátkem padesátých let donucen odejít, hrál a trénoval v Holicích, v Pardubicích a v Hradci Králové, zbytek života strávil v Holicích, v roce 2003 po něm pojmenována ulice ve Starých Holicích.

Další informace

Naposledy změněno středa, 07 květen 2014 16:44
Facebook

reklama01reklama03reklama04reklama05reklama06epusa1ds