• Informace z úřadu pro občany
  Informace z úřadu pro občany

  My zaměstnanci městského úřadu v Holicích se snažíme zveřejnit co nejvíce informací, které vám usnadní vyřizování vašich úředních záležitostí. Jsme zde pro vás.

 • Vítejte ve městě Holice
  Vítejte ve městě Holice

  Město Holice je přirozeným centrem východní části okresu Pardubice. Nalézá se při hlavní silnici mezi Hradcem Králové a Svitavami.

 • Holice, místo pro vaše podnikání
  Holice, místo pro vaše podnikání

  Nízké provozní náklady, vysoká míra lidí v produktivním věku, blízkost větších měst a dopravní dostupnost jsou šancí pro vaše úspěšné podnikání v Holicích.

 • Informace pro rodiče a děti
  Informace pro rodiče a děti

  V sekci pro děti a mládež naleznete informace databázi škol na území Holic, jak trávit čas a zaměříme se také na současné problémy mladé generace.

 • Hledáte zábavu v Holicích?
  Hledáte zábavu v Holicích?

  Navštivte muzeum Dr. Emila Holuba, nebo si vyberte některé atraktivní tipy na výlet do okolí. Holicko je klidné a bezpečné místo pro váš odpočinek.

DUDYCH Karel, akad. arch.

* 19. ledna 1904 v Holicích, † 19. července 1969 v Praze. Architekt, projektant, malíř a grafik, aktivní člen Studentského spolku v Holicích, absolvent Umělecko-průmyslové školy v Praze, ve výstavní síni ARS v Praze vystavoval práce s motivy z Borové, Vysokého Chvojna a Pusté Rybné, pracoval na grafickém atlasu pražských sadů a historických zahrad, projektoval též budovu místního národního výboru v Holicích a dětského domova ve Starých Holicích, působil v Praze.

Další informace

 • Narozen: * 19. ledna 1904 v Holicích
 • Zemřel: † 19. července 1969 v Praze
Naposledy změněno středa, 07 květen 2014 15:46
Facebook

reklama01reklama03reklama04reklama05reklama06epusa1ds