• Informace z úřadu pro občany
  Informace z úřadu pro občany

  My zaměstnanci městského úřadu v Holicích se snažíme zveřejnit co nejvíce informací, které vám usnadní vyřizování vašich úředních záležitostí. Jsme zde pro vás.

 • Vítejte ve městě Holice
  Vítejte ve městě Holice

  Město Holice je přirozeným centrem východní části okresu Pardubice. Nalézá se při hlavní silnici mezi Hradcem Králové a Svitavami.

 • Holice, místo pro vaše podnikání
  Holice, místo pro vaše podnikání

  Nízké provozní náklady, vysoká míra lidí v produktivním věku, blízkost větších měst a dopravní dostupnost jsou šancí pro vaše úspěšné podnikání v Holicích.

 • Informace pro rodiče a děti
  Informace pro rodiče a děti

  V sekci pro děti a mládež naleznete informace databázi škol na území Holic, jak trávit čas a zaměříme se také na současné problémy mladé generace.

 • Hledáte zábavu v Holicích?
  Hledáte zábavu v Holicích?

  Navštivte muzeum Dr. Emila Holuba, nebo si vyberte některé atraktivní tipy na výlet do okolí. Holicko je klidné a bezpečné místo pro váš odpočinek.

Půjčovna kostýmů v Holicích je jednou z největších půjčoven v České republice

Její půjčovní fond obsahuje asi deset tisíc kostýmů ze všech historických období. Služeb půjčovny využívají divadla profesionální i ochotnická z celé republiky, města a obce při příležitosti různých oslav, spolky a instituce při svých akcích a v neposlední řadě i soukromé osoby.

Pracovnice půjčovny jsou schopny poradit každému zákazníkovi při výběru kostýmu k různým příležitostem a vyhovět jakémukoli přání, ať se týká kostýmů skutečných osob nebo bytostí nadpřirozených, či pohádkových. Rovněž se starají o neustálé rozšiřování kostýmního fondu tak, aby zákazníci byli uspokojeni v co největší míře

Naposledy změněno čtvrtek, 23 prosinec 2010 11:16
Facebook

reklama01reklama03reklama04reklama05reklama06epusa1ds