• Informace z úřadu pro občany
  Informace z úřadu pro občany

  My zaměstnanci městského úřadu v Holicích se snažíme zveřejnit co nejvíce informací, které vám usnadní vyřizování vašich úředních záležitostí. Jsme zde pro vás.

 • Vítejte ve městě Holice
  Vítejte ve městě Holice

  Město Holice je přirozeným centrem východní části okresu Pardubice. Nalézá se při hlavní silnici mezi Hradcem Králové a Svitavami.

 • Holice, místo pro vaše podnikání
  Holice, místo pro vaše podnikání

  Nízké provozní náklady, vysoká míra lidí v produktivním věku, blízkost větších měst a dopravní dostupnost jsou šancí pro vaše úspěšné podnikání v Holicích.

 • Informace pro rodiče a děti
  Informace pro rodiče a děti

  V sekci pro děti a mládež naleznete informace databázi škol na území Holic, jak trávit čas a zaměříme se také na současné problémy mladé generace.

 • Hledáte zábavu v Holicích?
  Hledáte zábavu v Holicích?

  Navštivte muzeum Dr. Emila Holuba, nebo si vyberte některé atraktivní tipy na výlet do okolí. Holicko je klidné a bezpečné místo pro váš odpočinek.

CzechPOINT@office

CzechPOINT@office - Agendy pro vnitřní použití na úřadech

 

Rozhraní CzechPOINT@office je vytvořeno pro potřeby samotného úřadu. Jeho obsahem jsou agendy, které vykonávají úřady a orgány veřejné moci pro výkon své působnosti. Rozhraní CzechPOINT@office je součástí stávajícího systému Czech POINT. Lze však k němu získat samostatný přístup.


Dosud byl CzechPOINT@office představován "vnitřním Czech POINTem", který umožňoval vystavování výpisů a opisů z Rejstříku trestů v rámci vyřizování správních agend.

 

V současnosti ke stávajícím službám CzechPOINT@office patří:

- výpis a opis z rejstříku trestů z moci úřední

- autorizovaná konverze z moci úřední

- agendy matriky

- agendy ohlašovny

- agendy soudy.

 

Služby CzechPOINT@office jsou postupně rozšiřovány. Orgány veřejné moci mají ze zákona přístup ke konkrétním agendám a v rámci identitního prostoru Czech POINT jsou reprezentovány tzv. skupinami. Nastavení přístupu každé skupiny ke konkrétní agendě CzechPOINT@office musí být provedeno Správcem centrály dle stanovených pokynů Ministerstva vnitra. Zodpovědnost za nastavení oprávnění jednotlivých osob v rámci skupiny je zcela na administrátovi skupiny.


Zřízení přístupu do CzechPOINT@Office


Subjekty, které v současnosti neprovozují kontaktní místo veřejné správy (Czech POINT) získají přístup k agendám CzechPOINT@office po vyplnění


Na základě formuláře bude subjetku přidělen správce skupiny s oprávněním vytvářet v systému další uživatele a přidělovat jim roli konverze z moci úřední. Takovým uživatelům bude pak zobrazen po přihlášení do systému formulář, který provede uživatele samotnou autorizovanou konverzí.


Autorizovaná konverze z moci úřední


Autorizovaná konverze z moci úřední v rámci projektu CzechPOINT@office přináší jednotné rozhraní pro zajištění konverzí


Agendy matriky, ohlašovny a soudy


V souvislosti s novelou zákona č. 133/2000 Sb., o evidenci obyvatel, nastala povinnost pro všechny matriční úřady, ohlašovny a soudy hlásit všechny změny v matričních událostech přímo do Informačního systému evidence obyvatel a to právě prostřednictvím formulářů umístěných v rozhraní CzechPOINT@office.

Další informace

 • Cena za 1 stranu: -
 • Cena za každou stranu: -
Naposledy změněno pondělí, 20 prosinec 2010 02:17
Facebook

reklama01reklama03reklama04reklama05reklama06epusa1ds