• Informace z úřadu pro občany
  Informace z úřadu pro občany

  My zaměstnanci městského úřadu v Holicích se snažíme zveřejnit co nejvíce informací, které vám usnadní vyřizování vašich úředních záležitostí. Jsme zde pro vás.

 • Vítejte ve městě Holice
  Vítejte ve městě Holice

  Město Holice je přirozeným centrem východní části okresu Pardubice. Nalézá se při hlavní silnici mezi Hradcem Králové a Svitavami.

 • Holice, místo pro vaše podnikání
  Holice, místo pro vaše podnikání

  Nízké provozní náklady, vysoká míra lidí v produktivním věku, blízkost větších měst a dopravní dostupnost jsou šancí pro vaše úspěšné podnikání v Holicích.

 • Informace pro rodiče a děti
  Informace pro rodiče a děti

  V sekci pro děti a mládež naleznete informace databázi škol na území Holic, jak trávit čas a zaměříme se také na současné problémy mladé generace.

 • Hledáte zábavu v Holicích?
  Hledáte zábavu v Holicích?

  Navštivte muzeum Dr. Emila Holuba, nebo si vyberte některé atraktivní tipy na výlet do okolí. Holicko je klidné a bezpečné místo pro váš odpočinek.

Fotostudio

Fotostudio poskytuje své služby na adrese Palackého 38  (vedle Oční optiky), 1. patro vpravo (vedle kanceláře pojišťovny Generali).

Ve dnech 22.10. - 3.11.2020 je fotostudio kvůli vládnímu nařízení mimo provoz.

 

SPID handicap, o.p.s. provozuje fotostudio pro dokladovou fotografii za velmi příznivé ceny ve spolupráci s  Městským úřadem v Holicích. Fotostudio je zaměřeno také na portrétní fotografii bez studiových doplňků a pozadí. Je přístupné zájemcům v přízemí (dveře č. 415) Městského úřadu v Holicích u ulici Holubova 1.

Fotostudio nabízí také zhotovení dárkových a upomínkových předmětů z motivem pořízených fotografií nebo dodaných fotografií v digitální i klasické podobě, reklamních předmětů - více ZDE...

 • pondělí   8:00 - 16:30
 • středa    8:00 - 16:30
 • pátek     8:00 - 12:00
Věra Kopřivová
776 626 053
 
 
SPID handicap, o.p.s.  - http://vozickari.cz/

foto, fotky, fotograf, fotografie, fotka

Naposledy změněno středa, 21 říjen 2020 15:18
Facebook

reklama01reklama03reklama04reklama05reklama06epusa1ds