• Informace z úřadu pro občany
  Informace z úřadu pro občany

  My zaměstnanci městského úřadu v Holicích se snažíme zveřejnit co nejvíce informací, které vám usnadní vyřizování vašich úředních záležitostí. Jsme zde pro vás.

 • Vítejte ve městě Holice
  Vítejte ve městě Holice

  Město Holice je přirozeným centrem východní části okresu Pardubice. Nalézá se při hlavní silnici mezi Hradcem Králové a Svitavami.

 • Holice, místo pro vaše podnikání
  Holice, místo pro vaše podnikání

  Nízké provozní náklady, vysoká míra lidí v produktivním věku, blízkost větších měst a dopravní dostupnost jsou šancí pro vaše úspěšné podnikání v Holicích.

 • Informace pro rodiče a děti
  Informace pro rodiče a děti

  V sekci pro děti a mládež naleznete informace databázi škol na území Holic, jak trávit čas a zaměříme se také na současné problémy mladé generace.

 • Hledáte zábavu v Holicích?
  Hledáte zábavu v Holicích?

  Navštivte muzeum Dr. Emila Holuba, nebo si vyberte některé atraktivní tipy na výlet do okolí. Holicko je klidné a bezpečné místo pro váš odpočinek.

Fotostudio

UPOZORNĚNÍ - stěhování Fotostudia z Městského úřadu.

Fotostudio bude své služby od 4. února 2019 poskytovat v budově na adrese Palackého 38, 534 01 Holice (vedle Oční optiky), 1. patro vpravo (vedle kanceláře pojišťovny Generali).

 

SPID handicap, o.p.s. provozuje fotostudio pro dokladovou fotografii za velmi příznivé ceny ve spolupráci s  Městským úřadem v Holicích. Fotostudio je zaměřeno také na portrétní fotografii bez studiových doplňků a pozadí. Je přístupné zájemcům v přízemí (dveře č. 415) Městského úřadu v Holicích u ulici Holubova 1.

Fotostudio nabízí také zhotovení dárkových a upomínkových předmětů z motivem pořízených fotografií nebo dodaných fotografií v digitální i klasické podobě, reklamních předmětů - více ZDE...

 • pondělí   8:00 - 16:30
 • středa    8:00 - 16:30
 • pátek     8:00 - 12:00
Věra Kopřivová
776 626 053
 
 
SPID handicap, o.p.s.  - http://vozickari.cz/

foto, fotky, fotograf, fotografie, fotka

Naposledy změněno středa, 04 září 2019 07:32
Facebook

reklama01reklama03reklama04reklama05reklama06epusa1ds