• Informace z úřadu pro občany
  Informace z úřadu pro občany

  My zaměstnanci městského úřadu v Holicích se snažíme zveřejnit co nejvíce informací, které vám usnadní vyřizování vašich úředních záležitostí. Jsme zde pro vás.

 • Vítejte ve městě Holice
  Vítejte ve městě Holice

  Město Holice je přirozeným centrem východní části okresu Pardubice. Nalézá se při hlavní silnici mezi Hradcem Králové a Svitavami.

 • Holice, místo pro vaše podnikání
  Holice, místo pro vaše podnikání

  Nízké provozní náklady, vysoká míra lidí v produktivním věku, blízkost větších měst a dopravní dostupnost jsou šancí pro vaše úspěšné podnikání v Holicích.

 • Informace pro rodiče a děti
  Informace pro rodiče a děti

  V sekci pro děti a mládež naleznete informace databázi škol na území Holic, jak trávit čas a zaměříme se také na současné problémy mladé generace.

 • Hledáte zábavu v Holicích?
  Hledáte zábavu v Holicích?

  Navštivte muzeum Dr. Emila Holuba, nebo si vyberte některé atraktivní tipy na výlet do okolí. Holicko je klidné a bezpečné místo pro váš odpočinek.

Hlášení městského rozhlasu

V ADA Pacifik Holice slavíme Vánoce s Vámi. U nás se stále nabírá v technických profesích. Hledáme techniky a seřizovače výroby. V případě zájmu volejte: 724 848 865 nebo se k nám zastavte osobně. Těšíme se na vánoční setkání s Vámi.
Lesní družstvo Vysoké Chvojno s. r. o. uskuteční prodej vánočních stromků (smrk, jedle a borovice) ve čtvrtek 12. 12. 2019 od 09 – 15 hodin v Holicích na náměstí T. G. Masaryka. Dále prodej vánočních kaprů, v neděli 22. 12. 2019 od 9h do vyprodání zásob, v Holicích na náměstí T.…
Srdečně zveme všechny občany na výstavu keramických betlémů v africkém muzeu Dr. Emila Holuba. Informací o mimořádné otevírací době zde...
ZŠ Komenského vás všechny srdečně zve na již tradiční Adventní jarmark, který se uskuteční v pátek 29.11.2019 od 14 do 17 hodin v budově 1. stupně ZŠ Komenského (vedle pošty).
Zveme vás na tradiční hasičský ples, již několik let se koná vždy druhý lednový pátek. Tentokrát to je 10. ledna 2020, od 20 hodin Těšíme se na Vás.
Od 1. 10. 2019 končí hlášení místním rozhlasem, jak ho znáte. Hlásit se budou jen mimořádné zprávy, např. poruchy, havárie, ztráty apod. Veškeré informace pro občany budou k dispozici pouze přes aplikaci „Mobilní rozhlas“, do které může každý občan registrovat zde: https://holice.mobilnirozhlas.cz/, nebo na MěÚ v kanceláři Informací. Děkujeme za pochopení.
Vážení obyvatelé rodinných domů, bytů,oslovujeme Vás touto cestou proto, že stále evidujeme vysoký počet požárů v domácnostech, které mají tragické následky. Každý rok dochází k více než tisícovce požárů v obytných budovách, kde umírají desítky lidí a stovky jich jsou zraněny.  Desatero ke stažení zde...
Od 1. 1. 2020 bude povinné očkování psa proti vzteklině platné pouze v případě, že je pes označený mikročipem - podrobnosi zde...
Vážení občané, v souvislosti se zlepšováním informovanosti občanů, u nás zavádíme službu - Mobilní Rozhlas. Budeme vás informovat o aktuálním dění pomocí různých komunikačních kanálů. Zaregistrujte se, vyplňte Vaše tel. číslo a e-mail. Následně budete ZDARMA dostávat: ● e-maily ● SMS zprávy, ● zprávy do aplikace   o důležitých aktualitách…
Facebook

reklama01reklama03reklama04reklama05reklama06epusa1ds