• Informace z úřadu pro občany
  Informace z úřadu pro občany

  My zaměstnanci městského úřadu v Holicích se snažíme zveřejnit co nejvíce informací, které vám usnadní vyřizování vašich úředních záležitostí. Jsme zde pro vás.

 • Vítejte ve městě Holice
  Vítejte ve městě Holice

  Město Holice je přirozeným centrem východní části okresu Pardubice. Nalézá se při hlavní silnici mezi Hradcem Králové a Svitavami.

 • Holice, místo pro vaše podnikání
  Holice, místo pro vaše podnikání

  Nízké provozní náklady, vysoká míra lidí v produktivním věku, blízkost větších měst a dopravní dostupnost jsou šancí pro vaše úspěšné podnikání v Holicích.

 • Informace pro rodiče a děti
  Informace pro rodiče a děti

  V sekci pro děti a mládež naleznete informace databázi škol na území Holic, jak trávit čas a zaměříme se také na současné problémy mladé generace.

 • Hledáte zábavu v Holicích?
  Hledáte zábavu v Holicích?

  Navštivte muzeum Dr. Emila Holuba, nebo si vyberte některé atraktivní tipy na výlet do okolí. Holicko je klidné a bezpečné místo pro váš odpočinek.

Hlášení městského rozhlasu

Lesní mateřská škola Hlubáček Vás srdečně zve na Slavnost sázení stromů. Tuto sobotu 19. října od 14 hodin. Připraveno je drobné občerstvení, jarmark a v 15 hodin loutkové divadlo pro nejmenší.
Dnes 18. 10. 2019 ráno byl nalezen klíč na náměstí T. G. Masaryka v Holicích. Více informací na tel. č. 466 741 211 nebo přímo v kanceláři Informací na MěÚ.
Dne 16. 10. 2019 odpoledne byly nalezeny klíče na Mušce okolo ulice Ottmarova. Více informací na tel. č. 466 741 211 nebo v kanceláři Informací na MěÚ.
Z provozních důvodů bude od čtvrtka 17. 10. 2019 do úterý 22. 10. 2019 uzavřeno oddělení matriky a evidence obyvatel. Ověření podpisů a listin provádí též Česká pošta a sekretariát MěÚ, 2. patro. Výpis z rejstříku trestů - Česká pošta. Děkujeme za pochopení.
Od 1. 10. 2019 končí hlášení místním rozhlasem, jak ho znáte. Hlásit se budou jen mimořádné zprávy, např. poruchy, havárie, ztráty apod. Veškeré informace pro občany budou k dispozici pouze přes aplikaci „Mobilní rozhlas“, do které může každý občan registrovat zde: https://holice.mobilnirozhlas.cz/, nebo na MěÚ v kanceláři Informací. Děkujeme za pochopení.
Skrblíkova restaurace v Holicích přijme pomocnou sílu do kuchyně. Informace na tel. č.: 606 163 249 nebo přímo v restauraci. --------------------------------------------------------------------------------- Společnost Kataforesis CZ s.r.o. Dašice přijme pracovníky - seznam volných pozic ke stažení zde. V případě zájmu či získání více informací kontaktujte personální oddělení paní Bednářovou, tel.: č. 466 797 857, mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Ve smyslu ustanovení § 25 odst. 3 písm. g) zákona č. 458/2000 Sb. (dále jen energetický zákon), v platném znění, si dovolujeme upozornit vlastníky a uživatele pozemků, přes něž vede nadzemní elektrické vedení distribuční soustavy provozované společností ČEZ Distribuce, a. s., nebo na něž zasahuje ochranné pásmo, na povinnost odstranění a okleštění stromoví…
Vážení obyvatelé rodinných domů, bytů,oslovujeme Vás touto cestou proto, že stále evidujeme vysoký počet požárů v domácnostech, které mají tragické následky. Každý rok dochází k více než tisícovce požárů v obytných budovách, kde umírají desítky lidí a stovky jich jsou zraněny.  Desatero ke stažení zde...
Od 1. 1. 2020 bude povinné očkování psa proti vzteklině platné pouze v případě, že je pes označený mikročipem - podrobnosi zde...
Pardubický kraj podpořil dotacemi některé aktivity města a jeho příspěvkových organizací. Z Programu podpory kultury a památkové péče v Pardubickém kraji na rok 2019 obdržel Kulturní dům města Holic dotaci ve výši 10.000,- Kč na realizaci akce Holubovy Holice, dotaci 15.000,- Kč na dovybavení Galerie města Holic a 20.000,- Kč…
Facebook

reklama01reklama03reklama04reklama05reklama06epusa1ds