• Informace z úřadu pro občany
  Informace z úřadu pro občany

  My zaměstnanci městského úřadu v Holicích se snažíme zveřejnit co nejvíce informací, které vám usnadní vyřizování vašich úředních záležitostí. Jsme zde pro vás.

 • Vítejte ve městě Holice
  Vítejte ve městě Holice

  Město Holice je přirozeným centrem východní části okresu Pardubice. Nalézá se při hlavní silnici mezi Hradcem Králové a Svitavami.

 • Holice, místo pro vaše podnikání
  Holice, místo pro vaše podnikání

  Nízké provozní náklady, vysoká míra lidí v produktivním věku, blízkost větších měst a dopravní dostupnost jsou šancí pro vaše úspěšné podnikání v Holicích.

 • Informace pro rodiče a děti
  Informace pro rodiče a děti

  V sekci pro děti a mládež naleznete informace databázi škol na území Holic, jak trávit čas a zaměříme se také na současné problémy mladé generace.

 • Hledáte zábavu v Holicích?
  Hledáte zábavu v Holicích?

  Navštivte muzeum Dr. Emila Holuba, nebo si vyberte některé atraktivní tipy na výlet do okolí. Holicko je klidné a bezpečné místo pro váš odpočinek.

Upozornění pro návštěvníky fotbalového stadionu

Upozorňujeme všechny návštěvníky areálu fotbalového stadionu na probíhající probíhající rekonstrukci atletických drah stadionu.

Z tohoto důvodu bude uzavřena hlavní brána na stadion z ulice Holubovy a celé staveniště bude ohraničeno. Proto žádáme návštěvníky stadionu, aby z hlediska vlastní bezpečnosti dodržovali zákaz vstupu na ohraničené  staveniště, ale  popřípadě potřeby uposlechli i příkazy na omezení vstupu od pracovníků prováděcí firmy.

Děkujeme za pochopení!

 
Naposledy změněno pátek, 10 srpen 2018 08:59
Facebook

reklama01reklama03reklama04reklama05reklama06epusa1ds