• Informace z úřadu pro občany
  Informace z úřadu pro občany

  My zaměstnanci městského úřadu v Holicích se snažíme zveřejnit co nejvíce informací, které vám usnadní vyřizování vašich úředních záležitostí. Jsme zde pro vás.

 • Vítejte ve městě Holice
  Vítejte ve městě Holice

  Město Holice je přirozeným centrem východní části okresu Pardubice. Nalézá se při hlavní silnici mezi Hradcem Králové a Svitavami.

 • Holice, místo pro vaše podnikání
  Holice, místo pro vaše podnikání

  Nízké provozní náklady, vysoká míra lidí v produktivním věku, blízkost větších měst a dopravní dostupnost jsou šancí pro vaše úspěšné podnikání v Holicích.

 • Informace pro rodiče a děti
  Informace pro rodiče a děti

  V sekci pro děti a mládež naleznete informace databázi škol na území Holic, jak trávit čas a zaměříme se také na současné problémy mladé generace.

 • Hledáte zábavu v Holicích?
  Hledáte zábavu v Holicích?

  Navštivte muzeum Dr. Emila Holuba, nebo si vyberte některé atraktivní tipy na výlet do okolí. Holicko je klidné a bezpečné místo pro váš odpočinek.

Podpora aktivit města dotacemi z Pardubického kraje

Pardubický kraj podpořil dotacemi některé aktivity města a jeho příspěvkových organizací. Z Programu podpory kultury a památkové péče v Pardubickém kraji na rok 2019 obdržel Kulturní dům města Holic dotaci ve výši 10.000,- Kč na realizaci akce Holubovy Holice, dotaci 15.000,- Kč na dovybavení Galerie města Holic a 20.000,- Kč na restaurování exponátů. Dům dětí a mládeže Holice získal z programu Podpora významných sportovních akcí 10.000,- Kč na 19. Olympiádu žáků škol holického regionu a z programu Naplňování koncepce podpory mládeže v Pardubickém kraji částku 20.000,- Kč na realizaci projektu Turistikou a pobytem v přírodě pro zdravý životní styl. Dalšími 10.000,- Kč kraj podpořil pravidelné plavání pro seniory z Holic a okolí, a to z programu Podpora sportu pro všechny.

Naposledy změněno %AM, %17 %364 %2019 %09:%čen
Facebook

reklama01reklama03reklama04reklama05reklama06epusa1ds