• Informace z úřadu pro občany
  Informace z úřadu pro občany

  My zaměstnanci městského úřadu v Holicích se snažíme zveřejnit co nejvíce informací, které vám usnadní vyřizování vašich úředních záležitostí. Jsme zde pro vás.

 • Vítejte ve městě Holice
  Vítejte ve městě Holice

  Město Holice je přirozeným centrem východní části okresu Pardubice. Nalézá se při hlavní silnici mezi Hradcem Králové a Svitavami.

 • Holice, místo pro vaše podnikání
  Holice, místo pro vaše podnikání

  Nízké provozní náklady, vysoká míra lidí v produktivním věku, blízkost větších měst a dopravní dostupnost jsou šancí pro vaše úspěšné podnikání v Holicích.

 • Informace pro rodiče a děti
  Informace pro rodiče a děti

  V sekci pro děti a mládež naleznete informace databázi škol na území Holic, jak trávit čas a zaměříme se také na současné problémy mladé generace.

 • Hledáte zábavu v Holicích?
  Hledáte zábavu v Holicích?

  Navštivte muzeum Dr. Emila Holuba, nebo si vyberte některé atraktivní tipy na výlet do okolí. Holicko je klidné a bezpečné místo pro váš odpočinek.

Informace o svozu tříděného odpadu

Svoz tříděného odpadu (plast a papír) bude probíhat v následujících termínech. I nadále zůstává zachován svoz TDO (tuhý domovní odpad) každý týden, i v týdnech svozu tříděného odpadu. TDO bude svážen v obvyklých dnech. Bio odpad pak bude svážen také každý týden do konce měsíce října.

1. a 2. září - plast

15. a 16. září - papír

29. a 30. září - plast

13. a 14. říjen - papír

27. a 28. říjen - plast

10. a 11. listopad - papír

24. a 25. listopad - plast

8. a 9. prosinec - papír

22. a 23. prosinec - plast

Facebook

reklama01reklama03reklama04reklama05reklama06epusa1ds