• Informace z úřadu pro občany
  Informace z úřadu pro občany

  My zaměstnanci městského úřadu v Holicích se snažíme zveřejnit co nejvíce informací, které vám usnadní vyřizování vašich úředních záležitostí. Jsme zde pro vás.

 • Vítejte ve městě Holice
  Vítejte ve městě Holice

  Město Holice je přirozeným centrem východní části okresu Pardubice. Nalézá se při hlavní silnici mezi Hradcem Králové a Svitavami.

 • Holice, místo pro vaše podnikání
  Holice, místo pro vaše podnikání

  Nízké provozní náklady, vysoká míra lidí v produktivním věku, blízkost větších měst a dopravní dostupnost jsou šancí pro vaše úspěšné podnikání v Holicích.

 • Informace pro rodiče a děti
  Informace pro rodiče a děti

  V sekci pro děti a mládež naleznete informace databázi škol na území Holic, jak trávit čas a zaměříme se také na současné problémy mladé generace.

 • Hledáte zábavu v Holicích?
  Hledáte zábavu v Holicích?

  Navštivte muzeum Dr. Emila Holuba, nebo si vyberte některé atraktivní tipy na výlet do okolí. Holicko je klidné a bezpečné místo pro váš odpočinek.

Informace hasičů – pálení dřeva na zahrádkách

HZS Pardubického kraje na svých webových stránkách www.hzspa.cz nabízí možnost zadání informace o místu a datu pálení dřeva a klestí.

Také občané Holic občas potřebují spálit nějakou tu hromádku, která ale pěkně kouří a budí pozornost ostatních občanů, kteří ihned vytáčí číslo „150“. Pokud náš operační důstojník tuto situaci vyhodnotí jako nenahlášené pálení, posílá na místo události jednu až čtyři jednotky požární ochrany na likvidaci a výsledkem jsou pak velmi drahé a hlavně zbytečné plané výjezdy.

Pálení lze také nahlásit na telefonní číslo 950 570 114 (113).

npor. Ing. Vítězslav Felcman, velitel požární stanice Holice

Naposledy změněno pondělí, 06 únor 2012 14:13
Facebook

reklama01reklama03reklama04reklama05reklama06epusa1ds