• Informace z úřadu pro občany
  Informace z úřadu pro občany

  My zaměstnanci městského úřadu v Holicích se snažíme zveřejnit co nejvíce informací, které vám usnadní vyřizování vašich úředních záležitostí. Jsme zde pro vás.

 • Vítejte ve městě Holice
  Vítejte ve městě Holice

  Město Holice je přirozeným centrem východní části okresu Pardubice. Nalézá se při hlavní silnici mezi Hradcem Králové a Svitavami.

 • Holice, místo pro vaše podnikání
  Holice, místo pro vaše podnikání

  Nízké provozní náklady, vysoká míra lidí v produktivním věku, blízkost větších měst a dopravní dostupnost jsou šancí pro vaše úspěšné podnikání v Holicích.

 • Informace pro rodiče a děti
  Informace pro rodiče a děti

  V sekci pro děti a mládež naleznete informace databázi škol na území Holic, jak trávit čas a zaměříme se také na současné problémy mladé generace.

 • Hledáte zábavu v Holicích?
  Hledáte zábavu v Holicích?

  Navštivte muzeum Dr. Emila Holuba, nebo si vyberte některé atraktivní tipy na výlet do okolí. Holicko je klidné a bezpečné místo pro váš odpočinek.

Dlouhodobí dlužníci nájemného dostali výpověď z bytu

Rada města Holic se na svém zasedání zabývala dlužníky na nájemném, vyúčtování služeb a penále z bytových prostor. Žadatelům schválila splátkový kalendář a kvůli opakovanému porušování platební kázně vypověděla z nájmu nájemníky těchto bytů: Náměstí T. G. Masaryka čp. 2 (č. 17), Hradecká čp. 59 (č. 4) a Na Mušce čp. 1103 (č. 13). Současně přidělila byt v Husově čp. 406 (č. 2).

 
Naposledy změněno %PM, %12 %624 %2019 %15:%čen
Facebook

reklama01reklama03reklama04reklama05reklama06epusa1ds