• Informace z úřadu pro občany
  Informace z úřadu pro občany

  My zaměstnanci městského úřadu v Holicích se snažíme zveřejnit co nejvíce informací, které vám usnadní vyřizování vašich úředních záležitostí. Jsme zde pro vás.

 • Vítejte ve městě Holice
  Vítejte ve městě Holice

  Město Holice je přirozeným centrem východní části okresu Pardubice. Nalézá se při hlavní silnici mezi Hradcem Králové a Svitavami.

 • Holice, místo pro vaše podnikání
  Holice, místo pro vaše podnikání

  Nízké provozní náklady, vysoká míra lidí v produktivním věku, blízkost větších měst a dopravní dostupnost jsou šancí pro vaše úspěšné podnikání v Holicích.

 • Informace pro rodiče a děti
  Informace pro rodiče a děti

  V sekci pro děti a mládež naleznete informace databázi škol na území Holic, jak trávit čas a zaměříme se také na současné problémy mladé generace.

 • Hledáte zábavu v Holicích?
  Hledáte zábavu v Holicích?

  Navštivte muzeum Dr. Emila Holuba, nebo si vyberte některé atraktivní tipy na výlet do okolí. Holicko je klidné a bezpečné místo pro váš odpočinek.

Prodej použitých LCD monitorů

Město Holice nabízí k prodeji použité 17 palcové LCD monitory za 200Kč / kus.
Jedná se konkrétně o:
3 kusy Philips 170B6CS silver z roku 2005 viz foto1a.jpg, foto1b.jpg
6 kusů Philips 170P6EG šedá z roku 2006 viz foto2a.jpg, foto2b.jpg
Monitory mají integrované reproduktory, jsou včetně kabeláže a plně funkční, což bude kupujícímu předvedeno. Na monitory neposkytujeme žádnou záruku.
Případní zájemci o koupi pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo volejte 466741205 (kancelář informatiků). Nabídka platí po celou dobu jejího zveřejnění na www.holice.eu.

Naposledy změněno středa, 11 září 2019 10:43

Galerie Obrázků

Facebook

reklama01reklama03reklama04reklama05reklama06epusa1ds