• Informace z úřadu pro občany
  Informace z úřadu pro občany

  My zaměstnanci městského úřadu v Holicích se snažíme zveřejnit co nejvíce informací, které vám usnadní vyřizování vašich úředních záležitostí. Jsme zde pro vás.

 • Vítejte ve městě Holice
  Vítejte ve městě Holice

  Město Holice je přirozeným centrem východní části okresu Pardubice. Nalézá se při hlavní silnici mezi Hradcem Králové a Svitavami.

 • Holice, místo pro vaše podnikání
  Holice, místo pro vaše podnikání

  Nízké provozní náklady, vysoká míra lidí v produktivním věku, blízkost větších měst a dopravní dostupnost jsou šancí pro vaše úspěšné podnikání v Holicích.

 • Informace pro rodiče a děti
  Informace pro rodiče a děti

  V sekci pro děti a mládež naleznete informace databázi škol na území Holic, jak trávit čas a zaměříme se také na současné problémy mladé generace.

 • Hledáte zábavu v Holicích?
  Hledáte zábavu v Holicích?

  Navštivte muzeum Dr. Emila Holuba, nebo si vyberte některé atraktivní tipy na výlet do okolí. Holicko je klidné a bezpečné místo pro váš odpočinek.

Opatření ke koronaviru

Vážení spoluobčané, koronavirus COVID-19 si nevybírá, a tak i v Holicích máme osoby nakažené touto nemocí. Bohužel i na Městském úřadu máme prvního pozitivně testovaného úředníka. Krajská hygienická stanice (KHS) poslala do karantény ještě jednoho zaměstnance. Po konzultaci nejen s KHS zpřísňujeme opatření pro vstup na úřad, kdy je od dnešního dne povinnost nasadit si roušku ihned po vstupu do budovy úřadu.

Situaci i nadále monitorujeme a další kroky koordinujeme s KHS.

Ondřej Výborný, starosta města

Naposledy změněno pondělí, 07 září 2020 09:18
Facebook

reklama01reklama03reklama04reklama05reklama06epusa1ds