• Informace z úřadu pro občany
  Informace z úřadu pro občany

  My zaměstnanci městského úřadu v Holicích se snažíme zveřejnit co nejvíce informací, které vám usnadní vyřizování vašich úředních záležitostí. Jsme zde pro vás.

 • Vítejte ve městě Holice
  Vítejte ve městě Holice

  Město Holice je přirozeným centrem východní části okresu Pardubice. Nalézá se při hlavní silnici mezi Hradcem Králové a Svitavami.

 • Holice, místo pro vaše podnikání
  Holice, místo pro vaše podnikání

  Nízké provozní náklady, vysoká míra lidí v produktivním věku, blízkost větších měst a dopravní dostupnost jsou šancí pro vaše úspěšné podnikání v Holicích.

 • Informace pro rodiče a děti
  Informace pro rodiče a děti

  V sekci pro děti a mládež naleznete informace databázi škol na území Holic, jak trávit čas a zaměříme se také na současné problémy mladé generace.

 • Hledáte zábavu v Holicích?
  Hledáte zábavu v Holicích?

  Navštivte muzeum Dr. Emila Holuba, nebo si vyberte některé atraktivní tipy na výlet do okolí. Holicko je klidné a bezpečné místo pro váš odpočinek.

Holice - nová identita

Vážení spoluobčané, mám velkou radost z toho, že Vám dnes mohu představit nový grafický vizuál města Holic. Identita vychází z historie a historických souvislostí města, zároveň ho posouvá do 21. stolení svou moderností. Není náhradou stávajícího erbu, ale vychází z něho. Více ve videu zde... (velikost videa 400 MB)
Děkuji velmi Identity grafické studio za odvedenou práci.
Budu rád za Vaše reakce.
 
Ondřej Výborný
starosta města
Naposledy změněno čtvrtek, 17 září 2020 14:34
Facebook

reklama01reklama03reklama04reklama05reklama06epusa1ds