• Informace z úřadu pro občany
  Informace z úřadu pro občany

  My zaměstnanci městského úřadu v Holicích se snažíme zveřejnit co nejvíce informací, které vám usnadní vyřizování vašich úředních záležitostí. Jsme zde pro vás.

 • Vítejte ve městě Holice
  Vítejte ve městě Holice

  Město Holice je přirozeným centrem východní části okresu Pardubice. Nalézá se při hlavní silnici mezi Hradcem Králové a Svitavami.

 • Holice, místo pro vaše podnikání
  Holice, místo pro vaše podnikání

  Nízké provozní náklady, vysoká míra lidí v produktivním věku, blízkost větších měst a dopravní dostupnost jsou šancí pro vaše úspěšné podnikání v Holicích.

 • Informace pro rodiče a děti
  Informace pro rodiče a děti

  V sekci pro děti a mládež naleznete informace databázi škol na území Holic, jak trávit čas a zaměříme se také na současné problémy mladé generace.

 • Hledáte zábavu v Holicích?
  Hledáte zábavu v Holicích?

  Navštivte muzeum Dr. Emila Holuba, nebo si vyberte některé atraktivní tipy na výlet do okolí. Holicko je klidné a bezpečné místo pro váš odpočinek.

Zprávy z odboru

Minimální výše záloh OSVČ na zdravotní pojištění v roce 2019: https://www.vzp.cz/platci/informace/osvc/osvc-minimalni-vyse-zaloh   Minimální výše záloh OSVČ na důchodové pojištění v roce 2019: https://www.cssz.cz/cz/pojisteni-osvc/zmena-vyse-minimalnich-zaloh-osvc-v-roce-2019.htm
Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR upozorňuje podnikatele na nabídky katalogových společností týkající se uzavření smlouvy o úplatné registraci. V daném případě se jedná výlučně o soukromou podnikatelskou aktivitu těchto společností, na kterou není třeba nijak reagovat. Uvedený typ nabídek podnikatelům může svou formou svádět k názoru, že se jedná o…
Facebook

reklama01reklama03reklama04reklama05reklama06epusa1ds