• Informace z úřadu pro občany
  Informace z úřadu pro občany

  My zaměstnanci městského úřadu v Holicích se snažíme zveřejnit co nejvíce informací, které vám usnadní vyřizování vašich úředních záležitostí. Jsme zde pro vás.

 • Vítejte ve městě Holice
  Vítejte ve městě Holice

  Město Holice je přirozeným centrem východní části okresu Pardubice. Nalézá se při hlavní silnici mezi Hradcem Králové a Svitavami.

 • Holice, místo pro vaše podnikání
  Holice, místo pro vaše podnikání

  Nízké provozní náklady, vysoká míra lidí v produktivním věku, blízkost větších měst a dopravní dostupnost jsou šancí pro vaše úspěšné podnikání v Holicích.

 • Informace pro rodiče a děti
  Informace pro rodiče a děti

  V sekci pro děti a mládež naleznete informace databázi škol na území Holic, jak trávit čas a zaměříme se také na současné problémy mladé generace.

 • Hledáte zábavu v Holicích?
  Hledáte zábavu v Holicích?

  Navštivte muzeum Dr. Emila Holuba, nebo si vyberte některé atraktivní tipy na výlet do okolí. Holicko je klidné a bezpečné místo pro váš odpočinek.

Zprávy z odboru

V posledním období jsem zaznamenal velké množství případů, které svědčí o tom, že řidiči neví jaká vozidla či soupravy vozidel, mohou řídit s řidičským oprávněním skupiny B a k řízení jakých souprav už musí být držiteli oprávnění skupiny BE. Mezi těmito oprávněními je samozřejmě velký rozdíl, u každého probíhá jinýdruh…
Možnost objednání mimo úřední hodiny městského úřadu. Touto cestou bychom vás rádi informovali, že v souvislosti se spuštěním rezervačního systému se lze na pracoviště Registru silničních vozidel objednat i ve vybraných neúředních dnech. Přehled volných termínu naleznete na webových stránkách v sekci Rezervační systém. Odkaz najdete v pravé části stránek pod úředními hodinami…
Odbor dopravy informuje, že ve sbírce zákonů vyšla pod č. 294/2015 Sb. VYHLÁŠKA Ministerstva dopravy, kterou se provádějí pravidla provozu na pozemních komunikacích. Tato vyhláška nabývá účinnosti 1. ledna 2016. Po 15 letech tak nahrazuje dosavadní vyhlášku č. 30/2001 Sb. S sebou přináší některé změny proti stávajícímu předpisu. Mimo jiné zavádí několik…
Facebook

reklama01reklama03reklama04reklama05reklama06epusa1ds