• Informace z úřadu pro občany
  Informace z úřadu pro občany

  My zaměstnanci městského úřadu v Holicích se snažíme zveřejnit co nejvíce informací, které vám usnadní vyřizování vašich úředních záležitostí. Jsme zde pro vás.

 • Vítejte ve městě Holice
  Vítejte ve městě Holice

  Město Holice je přirozeným centrem východní části okresu Pardubice. Nalézá se při hlavní silnici mezi Hradcem Králové a Svitavami.

 • Holice, místo pro vaše podnikání
  Holice, místo pro vaše podnikání

  Nízké provozní náklady, vysoká míra lidí v produktivním věku, blízkost větších měst a dopravní dostupnost jsou šancí pro vaše úspěšné podnikání v Holicích.

 • Informace pro rodiče a děti
  Informace pro rodiče a děti

  V sekci pro děti a mládež naleznete informace databázi škol na území Holic, jak trávit čas a zaměříme se také na současné problémy mladé generace.

 • Hledáte zábavu v Holicích?
  Hledáte zábavu v Holicích?

  Navštivte muzeum Dr. Emila Holuba, nebo si vyberte některé atraktivní tipy na výlet do okolí. Holicko je klidné a bezpečné místo pro váš odpočinek.

Zprávy z odboru

www.klickevzdelani.cz/skoly - zde si občan může zvolit město Holice a zobrazí se mu všechny školy a školská zařízení v Holicích včetně jejich součástí. Je možno také filtrovat podle typu školy (MŠ, ZŠ, SŠ, Gym, VOŠ, DDM, ZUŠ, DD …) apod.
Město Holice vybírá tento místní poplatek na základě zákona 565/1990 Sb., o místních poplatcích, podle kterého je povinna hradit poplatek     a) fyzická osoba,    1. která má v obci trvalý pobyt,    2. které byl podle zákona upravujícího pobyt cizinců na území České republiky        povolen trvalý pobyt…
Místní poplatek, který je povinen hradit držitel psa. Držitel psa je povinnen psa přihlásit v obci ve které má trvalý pobyt a to nejpozději do 2 měsíců. Poplatek se platí za psa od 3 měsíců věku. V rodinném domě je poplatek 300 Kč, v bytovém domě 600 Kč a důchodce, který nemá žádný…
Facebook

reklama01reklama03reklama04reklama05reklama06epusa1ds