• Informace z úřadu pro občany
  Informace z úřadu pro občany

  My zaměstnanci městského úřadu v Holicích se snažíme zveřejnit co nejvíce informací, které vám usnadní vyřizování vašich úředních záležitostí. Jsme zde pro vás.

 • Vítejte ve městě Holice
  Vítejte ve městě Holice

  Město Holice je přirozeným centrem východní části okresu Pardubice. Nalézá se při hlavní silnici mezi Hradcem Králové a Svitavami.

 • Holice, místo pro vaše podnikání
  Holice, místo pro vaše podnikání

  Nízké provozní náklady, vysoká míra lidí v produktivním věku, blízkost větších měst a dopravní dostupnost jsou šancí pro vaše úspěšné podnikání v Holicích.

 • Informace pro rodiče a děti
  Informace pro rodiče a děti

  V sekci pro děti a mládež naleznete informace databázi škol na území Holic, jak trávit čas a zaměříme se také na současné problémy mladé generace.

 • Hledáte zábavu v Holicích?
  Hledáte zábavu v Holicích?

  Navštivte muzeum Dr. Emila Holuba, nebo si vyberte některé atraktivní tipy na výlet do okolí. Holicko je klidné a bezpečné místo pro váš odpočinek.

Pečovatelská služba a bydlení pro seniory či zdravotně postižené občany

Obyvatelům města Holice poskytuje na základě veřejnoprávní smlouvy pečovatelské služby Oblastní charita Pardubice, středisko Palackého 1131, 534 01 Holice,více informací na https://pardubice.charita.cz.

Ve městě Holice je Dům s pečovatelskou službou a bytový dům, tyto objekty slouží pro pobyt seniorů či zdravotně postižených občanů. V bytovém domě je umístěn i byt pro občany, kteří se nacházejí v nepříznivé životní situaci např. domácí násilí, vyhoření atd.

Žádosti lze získat na MÚ, sociálním odboru či v odkazu bytové problematiky.

Pro podání více informací o bydlení lze využít tel. číslo MÚ: 466 741 275.

Naposledy změněno úterý, 08 leden 2019 12:54
Facebook

reklama01reklama03reklama04reklama05reklama06epusa1ds