• Informace z úřadu pro občany
  Informace z úřadu pro občany

  My zaměstnanci městského úřadu v Holicích se snažíme zveřejnit co nejvíce informací, které vám usnadní vyřizování vašich úředních záležitostí. Jsme zde pro vás.

 • Vítejte ve městě Holice
  Vítejte ve městě Holice

  Město Holice je přirozeným centrem východní části okresu Pardubice. Nalézá se při hlavní silnici mezi Hradcem Králové a Svitavami.

 • Holice, místo pro vaše podnikání
  Holice, místo pro vaše podnikání

  Nízké provozní náklady, vysoká míra lidí v produktivním věku, blízkost větších měst a dopravní dostupnost jsou šancí pro vaše úspěšné podnikání v Holicích.

 • Informace pro rodiče a děti
  Informace pro rodiče a děti

  V sekci pro děti a mládež naleznete informace databázi škol na území Holic, jak trávit čas a zaměříme se také na současné problémy mladé generace.

 • Hledáte zábavu v Holicích?
  Hledáte zábavu v Holicích?

  Navštivte muzeum Dr. Emila Holuba, nebo si vyberte některé atraktivní tipy na výlet do okolí. Holicko je klidné a bezpečné místo pro váš odpočinek.

Euroklíč

Jaké jsou podmínky a postup? 
Euroklíč může získat zdarma každý držitel průkazu TP, ZTP, ZTP/P, diabetik, stomik, onkologický pacient a osoba trpící tzv. "Crohnovou chorobou".

K čemu je dobrý Euroklíč? 
Zajišťuje rychlou a důstojnou dostupnost veřejných sociálních a technických kompenzačních zařízení (např. výtahů, svislých a schodišťových plošin apod.) osazených jednotným eurozámkem. Euroklíč lze použít v řadě zemí Evropy. 

Upozornění: 
Žadatel musí být osobně přítomen. Euroklíč si mohou zdarma dlouhodobě zapůjčit také osoby pečující o děti do tří let, a to na krajských pracovištích Sítě mateřských center. Městský úřad Holice, Holubova 1, 534 14 Holice, dveře č. 105, Ing. Jana Řezaninová, tel. 466 741 270, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Jaké doklady musíte mít s sebou? 
- občanský průkaz 
- průkaz TP, ZTP, ZTP/P 
- průkaz diabetika  
U těch, kteří nejsou držiteli průkazů (např. stomik, onkologický pacient), bude do „Evidenční karty Euroklíče“ napsáno krátké čestné prohlášení, že patří do některé z cílových skupin.  

Jaké jsou potřebné formuláře a kde jsou k dispozici? 
S novým držitelem bude vyplněna  evidenční karta Euroklíče, ve třech výtiscích: 
- jednou pro klienta – držitele Euroklíče
- jednou pro evidenci sociálního odd. 
- jednou pro centrální distribuční místo pro Pardubický kraj 

Lhůty pro vyřízení: 
Bezodkladně při návštěvě úřadu. 

Poplatky: 
Bez poplatků – zdarma. 

Podrobnější informace naleznete na www.eurokeycz.com

Naposledy změněno úterý, 02 říjen 2018 14:27
Facebook

reklama01reklama03reklama04reklama05reklama06epusa1ds