• Informace z úřadu pro občany
  Informace z úřadu pro občany

  My zaměstnanci městského úřadu v Holicích se snažíme zveřejnit co nejvíce informací, které vám usnadní vyřizování vašich úředních záležitostí. Jsme zde pro vás.

 • Vítejte ve městě Holice
  Vítejte ve městě Holice

  Město Holice je přirozeným centrem východní části okresu Pardubice. Nalézá se při hlavní silnici mezi Hradcem Králové a Svitavami.

 • Holice, místo pro vaše podnikání
  Holice, místo pro vaše podnikání

  Nízké provozní náklady, vysoká míra lidí v produktivním věku, blízkost větších měst a dopravní dostupnost jsou šancí pro vaše úspěšné podnikání v Holicích.

 • Informace pro rodiče a děti
  Informace pro rodiče a děti

  V sekci pro děti a mládež naleznete informace databázi škol na území Holic, jak trávit čas a zaměříme se také na současné problémy mladé generace.

 • Hledáte zábavu v Holicích?
  Hledáte zábavu v Holicích?

  Navštivte muzeum Dr. Emila Holuba, nebo si vyberte některé atraktivní tipy na výlet do okolí. Holicko je klidné a bezpečné místo pro váš odpočinek.

Zprávy z odboru

E-pas obsahuje uvnitř datové stránky čip s biometrickými údaji, který je citlivým elektronickým zařízením, a proto je nutné e-pas chránit před mechanickými, tepelnými a chemickými vlivy, které snižují životnost datové stránky. E-pas se nesmí vystavovat:- extrémnímu mechanickému namáhání (ohýbání, torze, údery apod.)- extrémnímu působení světla, kapalin, agresivních plynů, chemikálií, jako…
Občanské průkazy Občanský průkaz do 15 let - dobrovolnéSprávní poplatek: 50 KčPlatnost: 5 letPotřebné dokumenty (originály): rodný list dítěte, rodné listy rodičů, občanský průkaz zákonného zástupce (rodič, opatrovník), který přijde s dítětem zažádat. První občanský průkaz v 15 letech - povinnéSprávní poplatek: zdarmaPlatnost: 10 letPotřebné dokumenty (originály): rodný list, rodné…
Facebook

reklama01reklama03reklama04reklama05reklama06epusa1ds