• Informace z úřadu pro občany
  Informace z úřadu pro občany

  My zaměstnanci městského úřadu v Holicích se snažíme zveřejnit co nejvíce informací, které vám usnadní vyřizování vašich úředních záležitostí. Jsme zde pro vás.

 • Vítejte ve městě Holice
  Vítejte ve městě Holice

  Město Holice je přirozeným centrem východní části okresu Pardubice. Nalézá se při hlavní silnici mezi Hradcem Králové a Svitavami.

 • Holice, místo pro vaše podnikání
  Holice, místo pro vaše podnikání

  Nízké provozní náklady, vysoká míra lidí v produktivním věku, blízkost větších měst a dopravní dostupnost jsou šancí pro vaše úspěšné podnikání v Holicích.

 • Informace pro rodiče a děti
  Informace pro rodiče a děti

  V sekci pro děti a mládež naleznete informace databázi škol na území Holic, jak trávit čas a zaměříme se také na současné problémy mladé generace.

 • Hledáte zábavu v Holicích?
  Hledáte zábavu v Holicích?

  Navštivte muzeum Dr. Emila Holuba, nebo si vyberte některé atraktivní tipy na výlet do okolí. Holicko je klidné a bezpečné místo pro váš odpočinek.

ÚP Býšť

Up

Územní plán - Býšť

Dne 7.3.2011 byl Zastupitelstvem obce Býšť vydán Územní plán Býšť s datem nabytí účinnosti od 23. 3. 2011, který zahrnuje katastrální území Hoděšovice, Bělečko, Býšť a Hrachoviště u Býště.

Dne 22.1.2018 byla Zastupitelstvem obce Býšť vydána Změna č.1 územního plánu Býšť s datem nabytí účinnosti od 13. 2. 2018, která zahrnuje celé katastrální území Býšť, Hoděšovice, Bělečko, Hrachoviště u Býště - právní stav.
 
Územní plán Býšť, včetně změny č. 1 je uložen na Městském úřadu v Holicích, odboru životního prostředí astavebního úřadu, dále na Obecním úřadu v Býšti a na odboru rozvoje, oddělení územního plánování Krajského úřadu Pardubického kraje.
Zpráva o uplatňování územního plánu Býšť
Zpráva o uplatňování Územního plánu Býšť byla schválena dne 22. 6. 2015, usnesením č. 10/06/2015. 
Downloads:
678 x
 
 
 
Facebook

reklama01reklama03reklama04reklama05reklama06epusa1ds