• Informace z úřadu pro občany
  Informace z úřadu pro občany

  My zaměstnanci městského úřadu v Holicích se snažíme zveřejnit co nejvíce informací, které vám usnadní vyřizování vašich úředních záležitostí. Jsme zde pro vás.

 • Vítejte ve městě Holice
  Vítejte ve městě Holice

  Město Holice je přirozeným centrem východní části okresu Pardubice. Nalézá se při hlavní silnici mezi Hradcem Králové a Svitavami.

 • Holice, místo pro vaše podnikání
  Holice, místo pro vaše podnikání

  Nízké provozní náklady, vysoká míra lidí v produktivním věku, blízkost větších měst a dopravní dostupnost jsou šancí pro vaše úspěšné podnikání v Holicích.

 • Informace pro rodiče a děti
  Informace pro rodiče a děti

  V sekci pro děti a mládež naleznete informace databázi škol na území Holic, jak trávit čas a zaměříme se také na současné problémy mladé generace.

 • Hledáte zábavu v Holicích?
  Hledáte zábavu v Holicích?

  Navštivte muzeum Dr. Emila Holuba, nebo si vyberte některé atraktivní tipy na výlet do okolí. Holicko je klidné a bezpečné místo pro váš odpočinek.

ÚP Dolní Roveň

Up

Územní plán - Dolní Roveň

Dne 26.6.2012 byl Zastupitelstvem obce Dolní Roveň vydán Územní plán Dolní Roveň s datem nabytí účinnosti od 13.7.2012, který zahrnuje katastrální území Litětiny, Horní Roveň, Dolní Roveň a Komárov.

Územní plán je uložen na Městském úřadu v Holicích, odboru životního prostředí a stavebního úřadu, dále na Obecním úřadu v Dolní Rovni a na odboru rozvoje, fondů EU, cestovního ruchu a sportu Krajského úřadu Pardubického kraje.

 
 
Facebook

reklama01reklama03reklama04reklama05reklama06epusa1ds