• Informace z úřadu pro občany
  Informace z úřadu pro občany

  My zaměstnanci městského úřadu v Holicích se snažíme zveřejnit co nejvíce informací, které vám usnadní vyřizování vašich úředních záležitostí. Jsme zde pro vás.

 • Vítejte ve městě Holice
  Vítejte ve městě Holice

  Město Holice je přirozeným centrem východní části okresu Pardubice. Nalézá se při hlavní silnici mezi Hradcem Králové a Svitavami.

 • Holice, místo pro vaše podnikání
  Holice, místo pro vaše podnikání

  Nízké provozní náklady, vysoká míra lidí v produktivním věku, blízkost větších měst a dopravní dostupnost jsou šancí pro vaše úspěšné podnikání v Holicích.

 • Informace pro rodiče a děti
  Informace pro rodiče a děti

  V sekci pro děti a mládež naleznete informace databázi škol na území Holic, jak trávit čas a zaměříme se také na současné problémy mladé generace.

 • Hledáte zábavu v Holicích?
  Hledáte zábavu v Holicích?

  Navštivte muzeum Dr. Emila Holuba, nebo si vyberte některé atraktivní tipy na výlet do okolí. Holicko je klidné a bezpečné místo pro váš odpočinek.

ÚP Horní Ředice

Up

Územní plán - Horní Ředice

Dne 22. 12. 2008 byl Zastupitelstvem obce Horní Ředice vydán Územní plán Horní Ředice s datem nabytí účinnosti od 22. 1. 2009, který zahrnuje celé katastrální území Horní Ředice.

Dne 23. 3. 2017 byla Zastupitelstvem obce Horní Ředice vydána Změna č.1 územního plánu Horní Ředice s datem nabytí účinnosti od 11. 4. 2017, která zahrnuje celé katastrální území Horní Ředice – právní stav.

Dne 13. 9. 2018 byla Zastupitelstvem obce Horní Ředice vydána Změna č.2 územního plánu Horní Ředice s datem nabytí účinnosti od 10. 10. 2018, která zahrnuje celé katastrální území Horní Ředice - úplné znění.
 
Územní plán Horní Ředice, včetně změny č. 1 a změny č.2 je uložen na Městském úřadu v Holicích, odboru životního prostředí a stavebního úřadu, dále na Obecním úřadu v Horních Ředicích a na odboru rozvoje, oddělení územního plánování Krajského úřadu Pardubického kraje.

Zpráva o uplatňování územního plánu Horní Ředice

Zpráva o uplatňování Územního plánu Horní Ředice byla schválena dne 19. 3. 2015, usnesením č. 2/2015.

Downloads:
611 x
 
 
 
Facebook

reklama01reklama03reklama04reklama05reklama06epusa1ds