• Informace z úřadu pro občany
  Informace z úřadu pro občany

  My zaměstnanci městského úřadu v Holicích se snažíme zveřejnit co nejvíce informací, které vám usnadní vyřizování vašich úředních záležitostí. Jsme zde pro vás.

 • Vítejte ve městě Holice
  Vítejte ve městě Holice

  Město Holice je přirozeným centrem východní části okresu Pardubice. Nalézá se při hlavní silnici mezi Hradcem Králové a Svitavami.

 • Holice, místo pro vaše podnikání
  Holice, místo pro vaše podnikání

  Nízké provozní náklady, vysoká míra lidí v produktivním věku, blízkost větších měst a dopravní dostupnost jsou šancí pro vaše úspěšné podnikání v Holicích.

 • Informace pro rodiče a děti
  Informace pro rodiče a děti

  V sekci pro děti a mládež naleznete informace databázi škol na území Holic, jak trávit čas a zaměříme se také na současné problémy mladé generace.

 • Hledáte zábavu v Holicích?
  Hledáte zábavu v Holicích?

  Navštivte muzeum Dr. Emila Holuba, nebo si vyberte některé atraktivní tipy na výlet do okolí. Holicko je klidné a bezpečné místo pro váš odpočinek.

ÚP Jaroslav

Up

Územní plán - Jaroslav

Územní plán Jaroslav

Dne 10.2.2014 byl Zastupitelstvem obce Jaroslav vydán Územní plán Jaroslav s datem nabytí účinnosti od 26.2.2014, který zahrnuje celé katastrální území Jaroslav.

Územní plán Jaroslav je uložen na Městském úřadu v Holicích, odboru životního prostředí a stavebního úřadu, dále na Obecním úřadu v Jaroslavi a na odboru rozvoje, fondů EU, cestovního ruchu a sportu Krajského úřadu Pardubického kraje.

 
 
Facebook

reklama01reklama03reklama04reklama05reklama06epusa1ds