• Informace z úřadu pro občany
  Informace z úřadu pro občany

  My zaměstnanci městského úřadu v Holicích se snažíme zveřejnit co nejvíce informací, které vám usnadní vyřizování vašich úředních záležitostí. Jsme zde pro vás.

 • Vítejte ve městě Holice
  Vítejte ve městě Holice

  Město Holice je přirozeným centrem východní části okresu Pardubice. Nalézá se při hlavní silnici mezi Hradcem Králové a Svitavami.

 • Holice, místo pro vaše podnikání
  Holice, místo pro vaše podnikání

  Nízké provozní náklady, vysoká míra lidí v produktivním věku, blízkost větších měst a dopravní dostupnost jsou šancí pro vaše úspěšné podnikání v Holicích.

 • Informace pro rodiče a děti
  Informace pro rodiče a děti

  V sekci pro děti a mládež naleznete informace databázi škol na území Holic, jak trávit čas a zaměříme se také na současné problémy mladé generace.

 • Hledáte zábavu v Holicích?
  Hledáte zábavu v Holicích?

  Navštivte muzeum Dr. Emila Holuba, nebo si vyberte některé atraktivní tipy na výlet do okolí. Holicko je klidné a bezpečné místo pro váš odpočinek.

ÚP Ostřetín

Up

Územní plán - Ostřetín

Územní plán Ostřetín

Dne 16.9.2013 byl Zastupitelstvem obce Ostřetín vydán Územní plán Ostřetín s datem nabytí účinnosti od 10.10.2013, který zahrnuje katastrální území Ostřetín a Vysoké u Holic.

Územní plán Ostřetín je uložen na Městském úřadu v Holicích, odboru životního prostředí a stavebního úřadu, dále na Obecním úřadu v Ostřetíně a na odboru rozvoje, fondů EU, cestovního ruchu a sportu Krajského úřadu Pardubického kraje.

Územní plán Ostřetín - textová část
Downloads:
1758 x
 
Koordinační výkres
Downloads:
727 x
 
Downloads:
935 x
 
Výkres technické infrastruktury - voda
Downloads:
695 x
 
Výkres technické infrastruktury - elektřina
Downloads:
661 x
 
Výkres veřejně prospěšných staveb
Downloads:
695 x
 
 
 
Facebook

reklama01reklama03reklama04reklama05reklama06epusa1ds