• Informace z úřadu pro občany
  Informace z úřadu pro občany

  My zaměstnanci městského úřadu v Holicích se snažíme zveřejnit co nejvíce informací, které vám usnadní vyřizování vašich úředních záležitostí. Jsme zde pro vás.

 • Vítejte ve městě Holice
  Vítejte ve městě Holice

  Město Holice je přirozeným centrem východní části okresu Pardubice. Nalézá se při hlavní silnici mezi Hradcem Králové a Svitavami.

 • Holice, místo pro vaše podnikání
  Holice, místo pro vaše podnikání

  Nízké provozní náklady, vysoká míra lidí v produktivním věku, blízkost větších měst a dopravní dostupnost jsou šancí pro vaše úspěšné podnikání v Holicích.

 • Informace pro rodiče a děti
  Informace pro rodiče a děti

  V sekci pro děti a mládež naleznete informace databázi škol na území Holic, jak trávit čas a zaměříme se také na současné problémy mladé generace.

 • Hledáte zábavu v Holicích?
  Hledáte zábavu v Holicích?

  Navštivte muzeum Dr. Emila Holuba, nebo si vyberte některé atraktivní tipy na výlet do okolí. Holicko je klidné a bezpečné místo pro váš odpočinek.

Zpět na výpis kategorie

Kynologický svaz

 • Holice
 • 53401 Holice
 • Tel.: 603 477 404
 • Kontaktní osoba: Martin Slovák

ZKO Holice – je zkratka pro Základní kynologickou organizaci. ZKO Holice se již dlouhou dobu zabývá výcvikem psů a má v Holicích dlouholetou tradici.
V současné době tvoří základnu holické kynologické organizace přibližně 26 členů. 
Velkou většinu z nich přivedl na „cvičák“ ten samý důvod. Stali se majiteli pejska a chtěli, aby byl jejich mazlíček alespoň trochu poslušný na procházkách, přišel na zavolání, uměl jednoduché cviky – jako je sedni, lehni, vstaň, chůzi u nohy. Někteří zůstávají pouze u tohoto základního výcviku, ale řada z nich se začala svým pejskům věnovat víc a víc. Začali trénovat obtížnější cviky, dělat stopy a obrany. Mnoho z nich také připravuje svého psa na zkoušky, jiní na cvičák chodí sbírat zkušenosti, vyměňovat si své poznatky o výcviku a podobně.
Scházíme se každou neděli v 8 hodin na cvičišti u autokempingu Hluboký. Pokud máte zájem i vy, můžete se přijít podívat, ať už s pejskem nebo sami. Budete u nás vítáni. Můžete se nás zeptat na cokoli, co vás zajímá - ohledně výcviku vašeho pejska, krmení, a podobně... Rádi zodpovíme vaše dotazy a podělíme se s vámi o naše dlouholeté zkušenosti, metody a tak dále.

Facebook

reklama01reklama03reklama04reklama05reklama06epusa1ds