Cookie Consent by Free Privacy Policy website Ortopedická ambulance v Holicích | Holice | město neznámé energie
Úvod > Život ve městě > Lékařská péče > Specialisté > Ortopedická ambulance v Holicích

Ortopedická ambulance v Holicích

Sdílet Facebook Twitter

Ortopedická ambulance v Holicích

Od 1. prosince 2023 dojde k omezení či dočasnému uzavření provozu ortopedické ambulance v Holicích. Důvodem je skutečnost, že někteří lékaři ortopedického oddělení Pardubické nemocnice zvažují stejně jako jejich další kolegové podpoření protestu lékařů proti aktuální podobě zákoníku práce formou výpovědí „z přesčasů“. Konkrétní informace o počtu výpovědí však nebyly v době uzávěrky tohoto čísla Holických listů k dispozici.

Ortopedické oddělení Pardubické nemocnice, pod které holická ambulance spadá, tedy bude muset v případě protestu v první řadě personálně a provozně zajistit akutní a základní plánovanou péči. Až do vyřešení situace se tak pacienti mohou na případná vyšetření objednávat v ortopedické ambulanci Pardubické nemocnice (v přízemí budovy 2), a to buď osobně v kartotéce ortopedické ambulance, nebo telefonicky na čísle 466 012 410.

Aktuální informace o provozu ambulance v Holicích najdete na webových stránkách Pardubické nemocnice – https://pardubice.nempk.cz/. Děkujeme za pochopení.

Kateřina Semrádová

vedoucí oddělení komunikace a marketingu Nemocnice Pardubického kraje, a. s.