Úvod > Infocentrum > Aktuality

Aktuality

Senior TAXI Holice

Znovuzavedení Senior TAXI Holice

Od dubna 2021 došlo k znovuzavedení služby Senior TAXI Holice. Služba je poskytována městem Holice ve spolupráci s TAXI službou RICHARD KRANNICH.

6. 5. 2021 / Barbora Štěpánová

5

Uctění památky padlých při holickém povstání 5. května 1945

Dnes je to na den 76 let od ozbrojeného vystoupení obyvatel našeho města proti německé okupaci. Památku padlých při holickém květnovém povstání uctili a připomněli představitelé města i armády. Vše proběhlo díky aktuální situaci v komorní atmosféře. Video z pietní akce můžete zhlédnout na YouTube kanálu města Holic.

5. 5. 2021 / Barbora Štěpánová

Byt 7 koupelna

Záměr pronájmu bytu obálkovou metodou

Město Holice zveřejňuje záměr pronájmu bytu obálkovou metodou byt č. 7, ul. Bratří Čapků 61, Holice, o velikosti 3+1.

3. 5. 2021 /

Stožár

Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie – ulice Hradecká, Luční, Na Mušce a část obce Podhráz

Dovolte, abychom vás informovali o plánovaném přerušení dodávky elektrické energie v ulici Hradecká, Luční na Mušce a části obce Podhráz dne 7. května 2021 od 8.30 do 15.30.

2. 5. 2021 / Barbora Štěpánová

Koronavir

Antigenní testování v Holicích

Město Holice pro vás ve spolupráci s firmou Safres připravilo možnost nechat se ZDARMA otestovat na přítomnost viru SARS-CoV-2.

28. 4. 2021 / Barbora Štěpánová

Finance

Finanční správa od 19. dubna otevírá v Holicích pracoviště 2+2

Čas pro podání daňového přiznání se blíží. Aby probíhalo podávání přiznání bez zbytečných front a vzhledem ke zlepšující se epidemiologické situaci se Finanční správa rozhodla opět zprovoznit své pracoviště v tzv. "optimalizovaném režimu 2+2". Toto rozhodnutí se týká i Územního pracoviště v Holicích, které najdete v budově bývalého Finančního úřadu (dnešní budova Policie ČR).

19. 4. 2021 / Barbora Štěpánová