Cookie Consent by Free Privacy Policy website Městská sportovní hala | Holice | město neznámé energie
Úvod > Život ve městě > Sportoviště a hřiště > Městská sportovní hala

Městská sportovní hala

Sdílet Facebook Twitter

Sportovní hala
Holická sportovní hala

Víceúčelová Městská sportovní hala v Holicích byla dána do užívání 27. srpna 1985. V letech 2002 a 2005 prošla rozsáhlou rekonstrukcí – nová palubová podlaha, přístavba hlediště se zázemím pro diváky a přístavba herny stolního tenisu. Hala nabízí možnosti širokého sportovního vyžití na úrovni vrcholového i rekreačního sportu. Slouží především holickým sportovním oddílům, školám a holické veřejnosti.

Hala je vybavena pro tyto sporty: volejbal, basketbal, nohejbal, házená, kopaná, florbal, futsal, tenis; je v ní lezecká stěna, která splňuje ta nejnáročnější kritéria pro sportovní lezení, a herna stolního tenisu. Samozřejmě je v hale možnost klasického cvičení, ať už gymnastického nebo na nářadí.

Součástí haly je hlediště pro cca 220 diváků a šatny pro sportovce s hygienickým zázemím. Hala je majetkem města Holic a provozují ji Technické služby Holice.

Od ledna 2019 je spuštěn nový rezervační systém městské sportovní haly. Jednotliví uživatelé se mohou zaregistrovat a využívat halu v časovém prostoru, kdy není využita sportovními kluby, kroužky a školami. V případě dotazů volejte správce sportovišť a herních zařízení města Holic pana Romana Kašpara, který je k dispozici na telefonním čísle: +420 724 362 895.

Více informací najdete zde: